Zamieszkajmy razem

Pracujemy dla Państwa od 1997 roku. Grac s.c. od samego początku działa na rynku artykułów wyposażenia wnętrz.  Na początku swej działalności byliśmy małą dwuosobową  firmą zajmującą się dystrybucją. Posiadaliśmy w swojej ofercie tylko dwa produkty: karnisze drewniane i drzwi harmonijkowe.

Z biegiem lat rozszerzaliśmy asortyment i obszar działania  pozostając cały czas wierni produktom, od których zaczynaliśmy. Dziś jesteśmy firmą produkcyjno-usługowo-handlową, zatrudniającą kilkanaście osób. Naszym celem jest zapewnienie Państwu produktów w atrakcyjnych cenach przy zachowaniu stabilnej jakości.

Aktualnie zapewniamy swoim klientom pełen asortyment karniszy poczynając od mosiężnych, poprzez metalowe w różnych średnicach, rurowe, podsufitowe czy też drewniane, oraz akcesoria do dekoracji okna. Posiadane zaplecze techniczne pozwala nam realizować również nietypowe zamówienia naszych klientów. Ponadto w naszej ofercie znajdują się drzwi harmonijkowe, paski dekoracyjne do tapet i farb, listwy przypodłogowe, metaloplastyka oraz narzędzia ogrodnicze. Świadczymy również usługi z zakresu malowania proszkowego i śrutowania. 

 Pragniemy Państwa zapewnić, że cały zespół GRAC s.c. dokłada wszelkich starań by Nasi Klienci byli zadowoleni ze współpracy z nami.

 

Zapraszamy do współpracy i łączymy wyrazy szacunku

 

Kosz ekspozycyjny -mały

 

Właściciele GRAC s.c.

 

Piotr Ciepłucha             Paweł Grabara

 

Praca zawodowa to nie wszystko. Wierzymy, że też należy dawać coś z siebie społeczności lokalnej, rozwijając swoje pasje. Dlatego bierzemy czynny udział w życiu Klubów:

Przyjaciół Wilków i Psów Północy "WATAHA" - www.wataha.info.pl, facebook.com/psiezaprzegi

Łódzkiego Klubu Hokejowego  www.lkhlodz.com

 

 

 

 

 

 

Full Reviw on best bokkmakers by http://artbetting.net/
Download Premium Templates
Bookmaker No1 in The UK - William Hill by w.artbetting.net